מסעדות פתוחות פסטיבל קולינריה אורבני

הנחיות שימוש Bitemojo

תודה שהזמנת סיור טעימות עם bitemojo!

איך להוריד את האפליקציה:

1. אנא הורידו את האפליקציה למכשיר הנייד שלכם בהתאם לסוג המכשיר שברשותכם:

לבעלי מכשירי אייפון

לבעלי מכשירי אנדרואיד

2. חשוב: אנא הקפידו להירשם לאפליקציה עם אותה כתובת דוא״ל אלקטרוני איתה ביצעתם את ההזמנה באתר מסעדות פתוחות

3. סיור הטעימות שרכשת יהיה זמין עבורכם תחת הלשונית ״הסיורים שלי״ באזור האישי שלכם באפליקציה בתוך 24 שעות


כיצד להתחיל את סיור הטעימות שלכם:

על מנת להתחיל בסיור לחצו על הכפתור ״התחל סיור״. עם הלחיצה תועברו לעמוד הראשי של הסיור ותקבלו הנחיות כיצד להגיע לנקודת ההתחלה של הסיור, המיוצגת באמצעות נקודה ירוקה על גבי מפת הסיור.

כמה נקודות שיעצימו את חווית הסיור שלכם:

1. על מנת להבטיח כי כל הטעימות שבסיור שבחרתם יהיו זמינות, אנא התחילו בסיור בהתאם לשעות הזמינות שלו כפי שמופיעות במסך הראשי של הסיור

2. אנא וודאו כי הסוללה במכשירכם טעונה במלואה לפני תחילת הסיור. על מנת שתוכלו לחוות את הסיור בצורה הטובה ביותר, לרבות נקודות העניין והמקומות הנסתרים שבדרך, תתבקשו לעשות שימוש במכשיר הנייד שלכם.

3. למרות שסיורי הטעימות באפליקציה צורכים גלישה סלולארית נמוכה יחסית, מומלץ לוודא כי יש לכם חבילת גלישה מתאימה. אם הנכם בישראל ברוב המקרים הנכם כבר מנויים על חבילת גלישה כזו.

4. אנא עקבו אחר מזג האוויר הצפוי במקום הסיור שלכם, והצטיידו במטריה במהלך חודשי החורף

5. הגעה באמצעות תחבורה ציבורית – הרוב המוחלט של סיורי הטעימות שלנו מתחילים בסמוך לתחנת עצירה של תחבורה ציבורית עירונית, בין אם מדובר בתחנת אוטובוס או תחנת רכבת


צברו את נקודות הקרדיט שלנו וקבלו טעימה חינם!

כחלק ממסע הגילוי הטעים שאתם עומדים לעשות, תוכלו להרוויח נקודות קרדיט יקרות ערך עבור דירוג של הטעימות, מתן חוו״ד לסיור, ושיתוף עם חברים. כל פעולה כזו תזכה אתכם בנקודות קרדיט שיצטברו לזכותכם באזור האישי שלכם. עם כל צבירה של 1000 נקודות קרדיט תהיו זכאים לטעימה איכותית ומשובחת – בחינם!

תוכלו לראות את כמות הנקודות שצברתם ואת הטעימות להם תהיו זכאים באזור האישי תחת ״נקודות הקרדיט שלי״


המליצו לנו על טעימות והרוויחו נקודות קרדיט!

עזרו לנו להפוך את העולם לטעים יותר בעזרת המלצות על טעימות ומקומות מיוחדים שלא קיימים עדיין באפליקציה. כאשר תפתחו את האזור האישי באפליקציה תמצאו באזור האישי שלכם כפתור ״הציעו טעימה״, בעזרתו תוכלו להמליץ לנו על טעימות מצוינות שאכלתם, בין אם כמקומיים במקום המגורים שלכם, או כמבקרים ביעד חדש וטעים. על כל המלצה ששלחתם לנו ומצאנו מתאימה לסוג בתי העסק הפועלים במערכת – נעניק לכם 300 נקודות קרדיט!


אנחנו תמיד כאן בשבילכם

החוויה שלכם עם סיורי הטעימות שלנו הם הדבר החשוב ביותר עבורנו. לכן אנחנו מזמינים אתכם להיות איתנו בקשר על כל שאלה, בירור או המלצה בעזרתה נוכל להשתפר. אנא צרו איתנו קשר בכל עת בין אם באמצעות טופס הצור קשר הקיים באתר ובאפליקציה, או באמצעות חיוג למספר שירות הלקוחות שלנו.

לפניה באמצעות דוא״ל: contact@bitemojo.com

לפניה באמצעות הטלפון: 972-52-6664775


אנו מאחלים לכם סיור טעימות מהנה, חוויתי וכיפי, במסגרתו תוכלו להכיר עוד צד בעולם המרתק והטעים שלנו.

שיהיה לכם יום טעים!

צוות bitemojo