פותחים שולחן לתייר!

ירושלמים וירושלמיות? בשלנים ביתיים אלופים? מארחים נדיבים? פסטיבל 'מסעדות פתוחות' קורא לכם ומזמין אתכם לארח תיירים מרחבי העולם לארוחת ערב ביתית שיוצאת ונכנסת עמוק ללב.

אם טיילתם בעולם ונהנתם לפגוש אנשים חדשים וליצור קשרים מעניינים, אם שמעתם ברחוב מישהו לידכם שדובר שפה זרה וזה עשה לכם חשק לשוחח איתו, אם אתם אוהבים לבשל ומאמינים שדרך אוכל ניתן ליצור חברויות חדשות, אז כנראה שיש בכם 'בצוותא'.

מיזם 'בצוותא' (Betzavta) בא לעולם לפני כשנתיים וכבר חברים בו 1,200 מארחים מכל הארץ, נוצרו כאלף חברויות חדשות בין משפחות, זוגות, שותפים וחברים לבין תיירים מכל העולם, ונאכלו אלפי ארוחות טעימות טעימות. 

לרגל פסטיבל 'מסעדות פתוחות' בירושלים מיזם 'בצוותא' מזמין אתכם, ירושלמים וירושלמיות, לפתוח את הבית והלב לחוויה חדשה.

'בצוותא' יחברו ביניכם לבין תיירים מכל העולם לארוחת ערב ביתית. לא צריך להיות שפים, פשוט לבשל מכל הלב, בדיוק כפי שהייתם מכינים ליקרים לכם מכל.

נכון, הרגע הראשון הזה – שבו תיירים נכנסים לדירות המארחים – תמיד מביך לשני הצדדים. אבל מספיקות כמה קריאות "לחיים" ובקשות "תעביר לי את ה…" בין יושבי השולחן כדי לשבור הקרח.

התיירים נהנים מארוחת ערב ישראלית, שומעים מכם על האוכל והתרבות שלנו ומתפנקים על אוכל ביתי הכי רחוק מהבית ואתם תזכו בחברים חדשים לחיים ובחוויה של פעם בחיים.

כולם מרוויחים!

בצוותא אמיר מנחם

איך זה עובד?

כשתיירים נרשמים, הם מתבקשים לספר על עצמם: מאיפה הם מגיעים? מה התחביבים שלהם? במה הם עוסקים? מה העדפות הקולינריות שלהם? וכדומה. מאחורי הקלעים, פועלים אנשי מיזם 'בצוותא' במסירות ובתשומת לב יתרה לכל הפרטים הקטנים כדי לאתר התאמות פוטנצאליות ואינם נחים עד שמגיעים לזיווג המושלם!

כמארחים תקבלו תשלום של כ-28$ לכל תייר לכיסוי עלויות המצרכים. בשום אופן לא תארחו כמה תיירים או קבוצות תיירים שאינם מכירים זה את זה במקביל ולא יותר מחמישה תיירים במקביל.

ועכשיו כשהתאהבתם, תורכם להירשם, ללא שום עלות, ממש בלינק הזה 

*צלמים: אור קפלן, אמיר מנחם