שיכרון חושים בעיר העתיקה

סיור טעימות בשווקי העיר העתיקה

איפה שער יפו ירושלים, ירושלים

- חבצלת אוחיון

- נקודת מפגש - שער יפו ליד לשכת המודיעין

95

חדדו את החושים והתמסרו לחוויה קולינרית משכרת בין דוכני השווקים בעיר העתיקה. נבקר בשווקים הצבעוניים, נריח את התבלינים המיוחדים ונטעם מהמטעמים הממכרים.

העיר העתיקה של ירושלים היא יהלום נוצץ, פנינה נחבאת וחוויה ממכרת. כדי להכיר אותה באמת צריך להרגיש עם כל החושים, לא מספיק לראות את הצבעים הבוהקים, צריך לגעת באבנים העתיקות. לא מספיק לשמוע את המולת ההמון, צריך להקשיב לצלילים הייחודיים. ולא מספיקים כל אלו אם לא טעמתם את טעמם של המעדנים הפזורים בין הסמטאות.

יחד נצא לבילוי מסעיר חושים בעיר העתיקה: נתור את שווקיה הצבעוניים; נריח את התבלינים הטריים הנטחנים בחנות קטנה וגדולה בעשייה; בחומוסיה מקומית ננגב חומוס שזה עתה ירד מהאש ויחמם לכם את הלב; נטעם חלבה משכם; ובמאפייה חלומית נתענג על בקלוואות קטנטנות משגעות, מגוון עוגיות ממולאות, וכדורי דבש מתוקים להפליא.

האירוע כולל

  • סיור בשווקי העיר העתיקה
  • טעימות: חומוס, ממתקים מזרחיים, חלבה, קפה/תה והפתעות נוספות

אולי גם זה יעניין אותך

לכל הפעילויות

מתנות מהטבע

מומחית הליקוט אביבית ג'וטי ברקוביץ' תחשוף בפניכם את הסודות הכמוסים והטעימים של הטבע בסיור ליקוט בהרי ירושלים. כשתשובו לחוות קיימא, תכינו יחד עם השף נדב מלין ארוחה מפוארת בת 7 מנות מהאוצרות שאספתם..

סיפורי אוכל בעיר העתיקה

בין חומות העיר העתיקה בירושלים מסתתרת לה בענווה ובצניעות תרבות קולינרית ענפה וטעימה במיוחד. בסיור זה נשוטט בין הסמטאות, נפגוש סוחרים ובשלנים ונחשוף את הסיפורים שמאחורי הפנינות הקולינריות של העיר העתיקה.

Art & Wine Walk

הצטרפו אלינו לביקור בליבה של סצינת האמנות העכשווית. בכל גלריה נפתח בקבוק יין ונטעם מסצינת האמנות המקומית דרך התערוכות, האמנים והשיכר.